تعداد جلسات : 12 جلسه

هر هفته : 2 جلسه

مدت ترم : 3 ماه

قیمت : 99 تومان

قطعا یکی از مشکلاتی که هنرجوها با آن دست و پنجه نرم می کنند ، مشکل زمان و مکان است. علاقمندانی از شهرهای مختلف ایران هستند که به دلیل عدم وجود یک استاد خوب در شهر یا روستای آنها از یادگیری خوشنویسی خودکار محروم هستند به همین دلیل ما با استفاده از راه اندازی دوره آموزش آنلاین خوشنویسی با خودکار این مشکل را برطرف کرده ایم.

اگر مبتدی هستید و دست خط خوبی ندارید و علاقمند به یادگیری خوشنویسی با خودکار هستید به شما این مژده را میدهیم که این دوره کاملا به درد شما میخورد. در این دوره که به صورت آنلاین برگزار می شود شما مستقیما با استاد محسن صادقی در ارتباط هستید و از طریق واتس اپ یا تلگرام میتوانید طی جلسات آموزشی خوشنویسی را مرحله به مرحله و کاملا اصولی یاد بگیرید.

فرق این دوره با آموزش های موجود در اینترنت این است که استاد مباحث را به طور کامل بیان کرده اند و شما میتوانید در حین آموزش تمام سوالات خودتان را بپرسید و همچنین با نوشتن و تمرین کردن و فرستادن عکس آن برای استاد اصلاح خط شما انجام شود. زیرا این مشکل در آموزش های ویدئویی دیگر وجود دارد که شما ممکن است یک مورد را در نوشتن حروف و کلمات به اشتباه یاد بگیرید و با تمرین زیاد بر روی آن اشتباه ، دیگر نتوانید آن را اصلاح کنید. اما با استفاده از دوره آموزشی تعاملی که با استاد برگزار میشود شما مرحله به مرحله میتوانید با تمرین کردن و اصلاح خط شما توسط استاد صادقی در کمترین زمان بهترین نتیجه را بگیرید و از داشتن خط خوش لذت ببرید.

تعداد جلسات : 12 جلسه

قیمت دوره : 99 هزار تومان

محل برگزاری : واتس اپ یا تلگرام

 

جهت هماهنگی و شرکت در دوره به آیدی تلگرام یا واتس اپ پیام بدید :

           

برای دریافت کتاب رایگان آموزش خوشنویسی بایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید